Movies
Ratings
307
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5