Movies
Ratings
971
LooperRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
ZeitgeistRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0