Movies
Ratings
372
Good NewsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- VirusRated ★ 2.0
The Electric StateRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 5.0
StrawRated ★ 4.0
The PactRated ★ 0.5
About FamilyRated ★ 2.5
Sweet & SourRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0