Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.0
S LineRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
I Am SoloRated ★ 4.0- 언더커버Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 5.0
The Piano Forest Season 2Rated ★ 4.0