Movies
Ratings
123
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Project A Part IIRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Blood: The Last VampireRated ★ 5.0