Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 4.0
ConfuciusRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0