Movies
Ratings
361
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5