Movies
Ratings
251
Avengers: EndgameRated ★ 1.0
Someone GreatRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.0
St. VincentRated ★ 3.0
The Book of HenryRated ★ 4.0
Despite EverythingRated ★ 1.0
Miss StevensRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
For Vagina‘s SakeRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 4.0
ColetteRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5