Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0