Titles you rated
ReboundRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0