Movies
Ratings
763
Bleak NightRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
CureRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 5.0
Henry: Portrait of a Serial KillerRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0