Movies
Ratings
256
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0
Jackass 3.5Rated ★ 2.5
NeighborsRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 2.5
Code Name GeronimoRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.5
SafeRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
WarriorRated ★ 1.5
People Like UsRated ★ 3.0
HoursRated ★ 2.0