Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.5