Series
Ratings
34
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Big CRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.5
Under the DomeRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5