Titles you rated
Mazinger ZRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 1.5
Pop Team EpicRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5