Titles you rated
Drawing CloserRated ★ 4.0
And Yet, You Are So SweetRated ★ 5.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
When the Dawn Breaks, I’ll Be the First to See YouRated ★ 4.0- JO1 The Movie Mikansei -Go To The Top-Rated ★ 5.0
Buzzy NoiseRated ★ 4.0
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 4.0
Our minute SessionsRated ★ 4.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 4.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 3.5
My Home HeroRated ★ 2.5
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
One Week FriendsRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable - Chapter 1Rated ★ 2.0
Hyouka: Forbidden SecretsRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Golden Kamuy MovieRated ★ 2.5- Yowamushi PedalRated ★ 3.5