Movies
Ratings
71
ParasiteRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Patriots DayRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 0.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
The PostRated ★ 5.0