Movies
Ratings
246
AmélieRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Neko Atsume HouseRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
CatsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Let It SnowRated ★ 3.5