Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0