Titles you rated
Café SocietyRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 2.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
The LunchboxRated ★ 4.5
The Wedding BanquetRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
HitchRated ★ 1.0
PocahontasRated ★ 3.5