Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 0.5
One PieceRated ★ 0.5