Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5- The Final SemesterRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
We Want the Funk!Rated ★ 3.5
HomegrownRated ★ 4.0
New BeginningsRated ★ 3.0- To a WavererRated ★ 3.5
From Ground ZeroRated ★ 4.0
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 4.0
The Delinquent SeasonRated ★ 2.0- Yakiniku ToRaJiRated ★ 3.5
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 3.5
3670Rated ★ 3.5
LeeRated ★ 3.5
OrlandoRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Seven Years-Journalism without JournalistRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5