Titles you rated
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 0.5
The First LadyRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5