Movies
Ratings
198
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
The Storm RidersRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Valentine's DayRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0