Titles you rated
The BabadookRated ★ 3.0
Gold Kingdom and Water KingdomRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Perfect StrangersRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5
DamselRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 2.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
Just Before Losing EverythingRated ★ 3.5