Movies
Ratings
21
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.5