Movies
Ratings
251
8 MileRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
DreddRated ★ 2.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0