Series
Ratings
14
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0