Movies
Ratings
492
Brokeback MountainRated ★ 0.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
The SpacewalkerRated ★ 4.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
Walk the LineRated ★ 2.0
TrumboRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The Social DilemmaRated ★ 5.0
Labor DayRated ★ 4.0
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Feel the BeatRated ★ 4.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.5
Pain and GloryRated ★ 4.0