Movies
Ratings
130
KOKUHORated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
You're not normal, either!Rated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 3.5
KahaaniRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
The 8-Year EngagementRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0