Series
Ratings
79
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 2.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.0
GothamRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5- TOM and JERRY TALES Vol.1Rated ★ 2.0
- Tom and Jerry ShowRated ★ 2.0
- TOM AND JERRYRated ★ 2.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5