Titles you rated
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 4.0- 도련님Rated ★ 4.0
Arakawa Under the BridgeRated ★ 3.0- Mikeneko Holmes no SuiriRated ★ 1.0
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 1.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 4.0
- Kaibutsu-kunRated ★ 1.0
My Little NightmareRated ★ 1.0
ShinzanmonoRated ★ 3.0- The Files of Young Kindaichi: Jungle School Murder MysteryRated ★ 2.0
- Diplomat Kosaku KurodaRated ★ 4.0
- War of MoneyRated ★ 5.0
- 스즈키 선생님Rated ★ 4.5
- Veterinarian DolittleRated ★ 3.0
- 81 DiverRated ★ 4.0
- TAKE FIVERated ★ 4.0
- みんな!エスパーだよ!番外編 〜エスパー、都へ行く〜Rated ★ 5.0
MonkeyⅡRated ★ 5.0