Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Emergency Act 19Rated ★ 0.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0