Titles you rated
The IrishmanRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 3.5
ElizabethRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
The ForeignerRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Den of ThievesRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5