Series
Ratings
34
The Queen's GambitRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5