Titles you rated
BenedettaRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 2.5
Delta BoysRated ★ 2.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5