Movies
Ratings
184
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5