Movies
Ratings
704
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5