Movies
Ratings
182
Rules of the GameRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.0
PaybackRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
BoltRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0