Movies
Ratings
58
BelieverRated ★ 4.5
Truth or DareRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
- Take OffRated ★ 4.0