Movies
Ratings
165
Yes ManRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5