Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Great Gye Choon-binRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.5