Titles you rated
LiveRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Sailor Moon SRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0