Titles you rated
- Spirit FingersRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 3.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Mother and MomRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Cleaning UpRated ★ 3.0
WongyeongRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 3.0
The Potato LabRated ★ 3.5
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0