Titles you rated
SunnyRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
QuickRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0