Titles you rated
CinderellaRated ★ 3.0
The BoyRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 2.5
Hansel & GretelRated ★ 2.5
The CatRated ★ 2.0
Death Becomes HerRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0