Movies
Ratings
25
Me Before YouRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0