Titles you rated
AftersunRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5- Hansan ReduxRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0