Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
MovingRated ★ 1.5
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5