Titles you rated
- Show Me The Money 5Rated ★ 3.5
- 고등래퍼 2Rated ★ 4.0
High School Rapper Season 1Rated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0